Inteligentní požární hlásiče

Nemůžeme nalézt produkty, které odpovídají Vašemu výběru.

Chytré detektory kouře: Signály při výskytu kouře se odesílají přímo do chytrého telefonu

Spousta věcí v domácnosti už nese přízvisko „inteligentní“ – od osvětlení až po topení – přemýšleli jste však někdy o inteligentních detektorech kouře?

Máme pro vás na výběr řadu smarthome detektorů kouře, které spustí alarm a pošlou upozornění přímo do vašeho smartphonu, aby vám tak oznámily, že je doma něco v nepořádku.

Takže i když jste na noc pryč nebo si zrovna užíváte dovolenou v zahraničí, můžete během několika minut zorganizovat zásah hasičské jednotky.

A to je velmi chytré!

Kam by se měly chytré detektory kouře instalovat?

Kouř stoupá vzhůru, chytrý detektor kouře byste proto měli nainstalovat na strop místnosti, a to ve vzdálenosti nejméně 50 cm od stěny – nikdy ne na stěnu.

Praktické rady vám poskytne návod k instalaci, který obdržíte s výrobkem. Pokud však budete mít mezitím nějaké dotazy, můžete se obrátit na naši poradenskou službu na telefonním čísle v dolní části stránky.

Jak fungují chytré detektory kouře?

Smarthome detektory kouře fungují stejně jako běžné detektory kouře, ale jsou vzájemně propojené a hlásí vývoj kouře z sklepa do podkroví.

Když jste zrovna na cestách, můžete přes aplikaci pro chytré telefony také zkontrolovat, zda je doma vše v pořádku, a ujistit se tak, že váš domov je v bezpečí, ať jste kdekoli.

Chytré detektory kouře
Chytré detektory kouře

Lze inteligentní detektory kouře propojit do sítě?

Určitě!
Pokud se vám líbí představa, že detektor kouře v suterénu informuje o výskytu kouře detektor kouře v podkroví, lze zařízení synchronizovat tak, aby informovaly o každém dalším požárním poplachu v budově.

Mohou chytré detektory kouře také vydávat světlo?

Smarthome detektory kouře dokáží víc, než jen dát o sobě vědět, když dojde k požáru – už tedy nejsou jen nositeli špatných zpráv. Existují detektory kouře s dalšími smarthome funkcemi, včetně modelů, které umí udělat barevnou světelnou show – s integrovaným, vícebarevným reflektorem.
Docela pěkné, že?

Jaké typy inteligentních detektorů kouře existují?

Stejně jako u inteligentních svítidel existuje i v případě chytrých detektorů kouře mnoho různých typů s různými způsoby ovládání. Dají se ovládat například přes WLAN, rádio nebo Bluetooth.

Pokud se o tom chcete dozvědět více, jednoduše zavolejte na naši specializovanou poradenskou službu na telefonním čísle v dolní části stránky.

Kteří značkoví dodavatelé mají ve svém sortimentu chytré detektory kouře?

Kvalita vašeho chytrého detektoru kouře je velmi důležitá – v našem sortimentu najdete mimo jiné značky jako ABUS a Blaupunkt.

Pro zobrazení přehledu výrobků požadovaných značek stačí použít filtr „Výrobce“.

Chytré detektory kouře

Máte další dotazy ohledně chytré detektory kouře? Nebo jiného tématu z oblasti světel a osvětlení? Naši odborní poradci vám rádi pomohou: ke kontaktnímu formuláři.

Zobrazit více Ukázat méně