Právní doložka

Lampenwelt GmbH
 

Telefon: 228 888 280

Použijte prosím kontaktní formulář

Gesellschaft mit beschränkter Haftung (společnost s ručením omezeným) se sídlem ve městě Schlitz
Rejstříkový soud: Gießen, č. HRB 8407

Jednatelé: Vanessa Stützle, Aleš Drábek, Ansgar Weber

DIČ podle § 27a zákona Umsatzsteuergesetz: DE 815 559 897
Reg. č.: 09281/20-ECZ
Osoba odpovědná za obsah podle § 5 TMG, 18 Abs. 2 MStV: Vanessa Stützle, Aleš Drábek, Ansgar Weber

Foto: Vanessa Stützle, Aleš DrábekFoto: Vanessa Stützle, Aleš Drábek
Vanessa Stützle (CEO), Ales Drabek (CIO)

Autorské právo

Tyto internetové stránky a jejich obsah jsou předmětem autorského práva společnosti Lampenwelt GmbH. Jejich rozšiřování a rozmnožování nebo rozšiřování a roznožování jejich částí bez písemného souhlasu společnosti Lampenwelt GmbH je přísně zakázáno. Všechna práva na veškeré rozmnožování, zejména v tištěných, elektronických a jiných médiích, jsou vyhrazena.

Všechny obchodní značky, názvy a loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky jejich příslušných vlastníků.

Vyloučení odpovědnosti

Přestože Lampenwelt GmbH vynakládá veškeré úsilí na to, aby zajistila správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách, za jejich úplnost, aktuálnost ani správnost neodpovídá ani ji nezaručuje.

Řešení sporů se zákazníky

Ve vztahu k zákazníkům vždy usilujeme o vzájemnou shodu. Využijte prosím naší zákaznické linky na adrese info@lumories.cz nebo nás kontaktujte jinak podle údajů na internetových stránkách. Evropská komise nabízí elektronickou platformu pro řešení sporů; podrobnosti naleznete na https://ec.europa.eu/consumers/odr/. Zákon nám nenařizuje účast ve formálním řízení před radou pro řešení spotřebitelských sporů a tohoto řízení se neúčastníme.