Nezmeškejte žádnou akci!

Zaregistrujte se hned a získejte 13 % slevu*.

Buďte první, kdo se dozví o našich speciálních nabídkách, exkluzivních slevách a nejnovějších trendech v osvětlení.

Naše newsletter jsou plné zajímavých informací a akcí:

InspiraceInspirace
Inspirace
InteriérInteriér
Interiér
ZahradaZahrada
Zahrada
ZnačkyZnačky
Značky
AmbasadořiAmbasadoři
Ambasadoři
StylyStyly
Styly
TrendyTrendy
Trendy
Slevy a akceSlevy a akce
Slevy a akce

Jak na to:

Stačí zadat veškeré údaje a kliknout na "Přihlásit odběr" buď v okně výše, nebo dole pod tímto textem. Na vaši e-mailovou adresu vám přijde potvrzovací e-mail. To z důvodu, abychom zamezili zneužití vašeho jména a e-mailu někým jiným, kdyby zadali váš e-mail místo vás. Po potvrzení vám zašleme váš slevový kód. Sleva vám dorazí na e-mail obratem, ale i tak vás prosíme o případné strpení nebo kontrolu nevyžádané pošty.

Podmínky kupónu:

Platí na Lumories.cz jednou na zakáznika a nelze ho kombinovat s dalšími slevovými akcemi. Produkty značek jsou z nabídky vyloučeny. Celý seznam najdete zde. Slevový kód musí být vložen při platbě, není možné brát ohled na pozdější nárok. Není možné kupón měnit na pěněžní částky. Minimální částka nákupu 2 590 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení tohoto newsletteru.

Zásady ochrany osobních údajů:

Všechny informace nejsou povinné s výjimkou e-mailové adresy a slouží výhradně k personalizaci vašeho newsletteru. Vaše data uchováváme v přísné důvěrnosti, nebudou předána třetím stranám. Speciální nabídky a reklamy dostanete pouze ze Lumories.cz; neposíláme žádné materiály od třetích stran. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Z newsletteru se lze odhlásit jediným kliknutím. Odkaz k odhlášení můžete najít v každém newsletteru nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.