Lumories

Lumories - tvoříme vzpomínky skrze světlo

Vzpomínky, které si můžeme navždy uchovat v srdci - dokonalé světlo na správném místě a ve správný čas je učiní nezapomenutelnými. Ve společnosti Lumories se snažíme vytvářet právě takové světelné okamžiky!

Lumories se skládá ze slov Lumen (světlo) a Memories (vzpomínky) - a přesně vystihuje, co pro nás Lumories znamená: s naším novým názvem společnosti chceme být součástí vašich nejcennějších vzpomínek více než kdy jindy. Díky lampám a svítidlům, které se stanou cenným vybavením, vytváříme každý den zářivé okamžiky, které se dotknou vašeho srdce a rozzáří vaše nejkrásnější zážitky.

Nebojte se, jsme stále stejní! I když se náš název změnil, v jádru zůstáváme společností, kterou znáte a které jste dali svou důvěru. Vaše spokojenost je stále naší nejvyšší prioritou. Díky našim dlouholetým zkušenostem, rozmanitému sortimentu a nevyčerpatelné inspiraci budeme v budoucnu ještě lépe naplňovat váš život zářivým světlem.

Partner

Vytvořte si nové vzpomínky!

Objevte nová světla a rozjasněte svůj život

Lumories: jsme celý svět osvětlení - s širokou nabídkou produktů, odborným poradenstvím a inspirací! Ať už hledáte energeticky úsporné a moderní LED osvětlení, design v módním stylu nebo nejnovější řešení pro inteligentní domácnost.

Celý svět osvětlení na jednom místě