Stropní svítidla výstavní stánek
DOBRÉ OSVĚTLENÍ JE KLÍČEM K ÚSPĚŠNÉMU VELETRŽNÍMU STÁNKU

Výstavní osvětlení

Správně použité světelné zdroje přitahuji pozornost pro stánek a značku a výhodně prezentují produkty. Cílem promyšlené inscenace s kvalitním osvětlením výstavního stánku je povzbudit zákazníky, aby se zastavili a navázali kontakt - a optimalizovat prodej. K dosažení tohoto cíle používají naši light designéři promyšlenou koncepci osvětlení produktů a celkového osvětlení pro optimalizovaný vzhled.

Co je to akcentní osvětlení?

Akcentní osvětlení definujeme jako přizpůsobení svítidel jednotlivým objektům. Díky výrazně vyššímu světelnému toku, než má okolní osvětlení, a vysoké hodnotě CRI vytváříme silné kontrasty, tvrdé stíny, a tím trojrozměrně a sytě modelujeme objekty, které mají syté, nezkreslené a výrazné barvy.

Co potřebujete k osvětlení výstavního stánku?

Kolejnicové systémy

Kolejnicové systémy jsou bezkonkurenčně flexibilní.

Po instalaci lze všechna svítidla přesně přizpůsobit situaci ve výstavním stánku bez dalších instalačních prací.

Třífázový track je nejflexibilnější variantou, a to i z hlediska ovládání prostoru bez WiFi a "chytrých řešení", a vytváří různé scénáře osvětlení pomocí jediného systému.

Kolejové systémy
Výstavní reflektory

Upoutání pozornosti

Výstavní reflektory jsou jedním ze základních prvků osvětlení výstavních expozic. Montují se buď na kolejnice, nebo na příhradové nosníky. Energeticky úsporné, homogenní a výkonné světlo poskytují LED reflektory, které stále více vytlačují z trhu ostatní osvětlovací technologie.

Venkovní reflektor LED

Venkovní LED reflektory jsou ideálním řešením pro akcentní osvětlení a bodové osvětlení stěn a objektů. Výrobky lze namontovat na stropy, stěny nebo podlahy, a jsou proto univerzální. Díky změně barev (v závislosti na použitém výrobku) lze vytvářet individuální scénáře osvětlení a přizpůsobit firemní identitu společnosti použitím firemních barev.

Venkovní reflektor LED
Osvětlení vitríny

Osvětlení vitríny

Ve výstavních vitrínách jsou efektivně prezentovány speciální předměty, například nové spotřebiče, šperky nebo lifestzlové doplňky. Osvětlení pomáhá zajistit, aby vystavovaný předmět přitahoval zvýšenou pozornost.

Osvětlení displeje

Díky své flexibilitě a snadné instalaci je osvětlení vitríny oblíbeným řešením osvětlení výstavních stánků. Na konci tyče mají šroubovácí svorku, která umožňuje rychlé a bezpečné připevnění ke stěnám výstavního stánku.

Osvětlení displeje
Závěsná světla

Závěsná světla

Závěsná svítidla zvýrazňují jednotlivé zóny, například centrální prezentační stůl, recepci nebo jednací prostory. Závěsná svítidla jsou díky svému zavěšení poutavější, a rozvolňují tak celkový vzhled výstavního stánku minimalistickými nebo designovými akcenty.

Svítící nábytek

Podsvícený nábytek je stále oblíbenější variantou veletržního osvětlení. Jeho výhodou je na jedné straně chytrý způsob kombinace osvětlení s nábytkem, a tím neplýtvání místem, zejména pokud jde o drahou komoditu, kterou jsou metry čtvereční výstavního stánku. Na druhé straně jsou tyto předměty opakovaně použitelné a logisticky snadno přepravitelné. Osvětlený nábytek navíc přitahuje pozornost návštěvníků veletrhu, a tedy i potenciálních zákazníků.

Svítící nábytek
Naše hlavní kategorie

Svítidla pro osvětlení výstavních stánků

Dobré světlo potřebuje odbornou radu

Kontaktní formulář

Zpracování údajů vyplývající z použití našeho kontaktního formuláře podléhá našim zásadám ochrany osobních údajů.