Lampy průmyslového designu Městské bydlení v moderním podkrovním stylu

Fascinující atmosféra půdního prostoru: Industriální styl působí rustikálním a netradičním továrním kouzlem. Designy osvětlení založené na průmyslových vzorech se opírají o zajímavé detaily, jako jsou trubky, ventily nebo nýty. Skutečnost, že industriální elegance dokáže být navzdory všem rustikálním prvkům tak útulná, je velkým tajemstvím tohoto stylu. Nikde jinde nevypadá příležitosnostní kombinace chladného kovu, neošetřeného dřeva a rustikálního betonu tak útulně!

Objevte styly

Nakupuj teď


Co je typicky průmyslové? Kov, rez a loupající se barva - a to vše v domácím prostředí!

Industriální styl pochází z dob, kdy umělci měnili levně pronajaté továrny na skutečné obytné prostory. Dnes je to spíše přidání malého továrního kouzla do našeho obytného prostoru. Často prostřednictvím zařizovacích předmětů, jako je svítidlo. A protože nám mají poskytnout útulnost stejně jako v každém jiném moderním stylu bydlení, vyzařují lampy v industriálním designu příjemnou teplou bílou barvou.

Rustikální výroky vyrobené z kovu Nápady na osvětlení s módním továrním šarmem

Lampy průmyslového designu vypadají mohutně, drsně a naprosto skvěle! S detaily, jako jsou nýty, skvrny od rzi a hrboly, se kouzlo továrny dostává do našich obytných prostor. Téměř vždy se jedná o kov s lesklými, matnými nebo rezavými povrchy. Co je potřeba k dokonalé prezentaci? Dostatek prostoru - nemusí to být zrovna velkoměstský loft!

Trend na třech nohách Stativová světla s průmyslovým vkusem

Světla na statitivu jsou původně odvozena od stativů fotoaparátů, studiového nebo ateliérového osvětlení. Otevřená kovová stínidla jako a masivní dřevěné nebo kovové nohy charakterizují stativová svítidla v industriálním stylu. Pokud je výhled na svítidlo volný, jsou žárovkové zdroje světla se svým nostalgickým kouzlem nejvhodnější pro atraktivní světelný efekt.

Použitý pohled na vintage loft Autentické kousky v industriálním stylu

Zatímco pro další autentický loftový nábytek si můžete zajít na bleší trh, průmyslová světla nikdy nejsou příliš "staré" nebo opotřebované předměty. Vintage vzhled se všemi jeho záměrnými zvláštnostmi, jako je například oloupaná barva, je oblíbeným stylistickým prostředkem pro svítidla v průmyslovém stylu. Drsný tovární vzhled se tak umně snoubí s moderním životním stylem!

Světelný betonový chlad Trendový materiál pro průmyslové interiéry

Svítidla z betonu propůjčují našim čtyřem stěnám neokázalý chlad. Právě to, co propůjčuje stěnám a podlahám rustikální šarm, je také skutečnou pastvou pro oči při použití na výrobu svítidla. Klidná šedá barva, drsná haptika, neokázalé, ale přesto mnohotvárné vzory vytvářejí elegantní tíhu a osobitost. Tak akorát pro industriální styl! Tip: Kombinace materiálů se dřevem nebo mědí se vždy osvědčí!

V podkroví začíná být barevno Barevné akcenty v průmyslovém stylu

I v industriálním stylu dokáží upoutat pozornost šikovně použité barevné akcenty. Výrazná zelená, modrá nebo žlutá v typických tvarech průmyslových lamp vypadají svěže a zároveň naprosto chladně. Ať už jako závěsné světlo nad masivním dřevěným stolem, nebo jako stojací lampa v útulném čtecím koutku: světlé barvy náramně lichotí podkrovnímu prostoru!

Jedna lampa nestačí! Průmyslové lampy s více hořáky v půdním stylu

Svítidla s několika zdroji světla nebo dokonce s několika stínidly na jednom rámu jsou aktuálním trendem - mimo jiné právě v průmyslovém stylu. A právě zde se stávají obzvláště neobvyklými a nekonvenčními: Když například lampy visí na konci šikmých trubic, nebo když jsou světla umístěna v kleci. Absolutní slast na oči v moderním půdním prostředí!